1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

28.8.2018 - 15.9.2018 - Seznamovací kurzy pro první ročníky

Vienna 2nd Economics & Finance Conference

Související stránky

Mezinárodní institut pro sociální a ekonomické vědy (IISES) a Národohospodářská fakulta vás zvou k účasti na Vienna 2nd Economics & Finance Conference, která se bude konat 3.-6. června 2014 v Trend Parkhotel Schönbrunn, Vídeň, Rakousko. Tato konference navazuje na úspěch Macroeconomics & Finance Conference, která se konala v Praze v září 2013.

IISES je významnou mezinárodní společností vědců a pedagogů z oboru ekonomie a sociálních věd,  založená pro podporu vzdělávání a vědeckého výzkumu.

Rádi přivítáme vědce, výzkumné pracovníky, ale i osobnosti ze soukromého a veřejného sektoru.

Naše konference vám umožňuje prezentaci svého výzkumu,  setkání s novými kolegy a zdokonalení výzkumných dovedností. Váš výzkum může být publikován ve sborníku konference.  Akceptované články jsou publikovány v našich vědeckých časopisech.

Účastníkům, kteří budou prezentovat svůj výzkum, bude vystaven Certifikát o prezentaci.

Předsedům bude vystaven Certifikát o předsednictví jako uznání za jejich přispění ke konferenci.

Autorům(ovi) nejlepších článků prezentovaných na konferenci bude udělena Cena za nejlepší příspěvek.